Otevírání nového kurtu na beach volejbal

Dobrá věc se podařila a volejbalový oddíl tuto sobotu oficiálně otevře nový kurt na beach volejbal!

Všichni jste zváni v sobotu 11.6. od 14.00 na kurty volejbalového oddílu.
Spousta zábavy na písku a drobné občerstvení...

Nový kurt pro bíčvolejbal

Město Odry vyhovělo žádosti výboru volejbalového oddílu a buduje náhradou jednoho antukového kurtu, kurt pískový. Hotovo bude snad začátkem června 2022.

Poslední domácí zápas mužů v sobotu 12.3.

Sezóna 21/22 se chýlí ke konci a rádi bychom Vás touto formou pozvali na poslední zápas mužů v sobotu 12.3. od 10:00.
Přijďte si s námi užít dobrý volejbal a fanouškovskou atmosféru!

Web pro všechny příznivce volejbalu!

21.02.2009 | Web pro všechny příznivce volejbalu!

Doufám, že se Vám všem tyto stránky líbí a dozvíte se na nich vše, co jste chtěli vědět! Přesto pokud Vám zde něco chybí, nebo máte nápad na vylepšení, neváhejte a podělte se o něj! Stejně tak pokud jste se nenašli v kontaktech, nebo máte fotky a obrázky,které by tu neměly chybět, pošlete je na adresu: jaroslav.meduna@email.cz
Spuštění webu

13.01.2009 | Spuštění webu

Právě zde se budeme snažit Vám zprostředkovat informace o všech akcích, které se budou konat v rámci volejbalového dění v Odrách a okolí.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18]