Tradiční "Štěpánský turnaj"!

Všichni příznivci volejbalu jsou zváni na tradiční vánoční turnaj

datum?  jak jinak než 26.12.2019
kdy?      v 10:00
kde?      standardně v tělocvičně ZŠ Pohořská

OVL - rozpis zápasů na letošní ročník + pravidla soutěže

OVL 2019/2020

Zdravíme všechny

v říjnu by měla začít  O derská  V olejbalová  L iga 2019/2020, která se hraje v průběhu podzimu a zimy a vrcholí závěrečným turnajem družstev na jaře 2020. Herní plán zůstává stejný, tj. každý pátek se utkají 3 družstva mezi sebou, dle rozpisu, který bude upřesněn podle počtu zúčastněných týmů.

Prosíme týmy, které mají zájem se účastnit letošního ročníku OVL, aby se registrovaly na e-mailu: jan.pavelek@gnj.cz, případně telefonicky a to nejpozději do  pátku 27. 9. 2019.  Po tomto datu budou stanoveny rozpisy zápasů.

Kontakt na organizátory:

Jan Pavelek - 702 027 890, Jiří Zapletal - 731 865 526.

Partneři

Město Odry - Oficiální internetové stránky města Základní škola, Komenského 6, Odry Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace
Xlibris.cz – Tvorba webových stránek, webdesign, redakční systémy, e-shopy, optimalizace SEO, webhosting Jiří Rigó - gumárenský průmysl Moravskoslezský kraj