ODERSKÁ LIGA 2017/18

Vážení volejbaloví přátelé. V odkazu "Oderská liga" prosím najděte vložená pravidla pro průběh letošního ročníku a také rozpis zápasů! Těšíme se na bezproblémový průběh soutěže!

ODERSKÁ LIGA 2017/18

Jelikož se blíží začátek dalšího ročníku naší již tradiční "ODERSKÉ LIGY", prosím všechny vedoucí o přihlášení družstev u Šárky Karasové a to nejpozději do konce měsíce srpna!
Propozice nového ročníku budou následně zveřejněny na těchto stránkách. Jejich podoba je odvislá od počtu přihlášených družstev.

Nový termín "první jarní"

...VZHLEDEM K POČASÍ SE LETOŠNÍ OTVÍRÁNÍ KURTŮ PŘESOUVÁ ZE SOBOTY NA PONDĚLÍ 1.5. OD 13:00 HODIN!!!

Fanoušci

Máme rádi hlučné publikum!!!

Pokud máte rádi volejbal, srdečně Vás zveme na naše domácí zápasy.

Budeme rádi, když nám pomůžete vytvořit skvělou volejbalovou atmosféru! Na oplátku se budeme snažit Vás volejbalem bavit!!!

„Fandícími prostředky“ Vás vybavíme na místě!

Srdečně Vás zvou hráči volejbalového oddílu.