OVL - rozpis zápasů na letošní ročník + pravidla soutěže

OVL 2019/2020

Zdravíme všechny

v říjnu by měla začít  O derská  V olejbalová  L iga 2019/2020, která se hraje v průběhu podzimu a zimy a vrcholí závěrečným turnajem družstev na jaře 2020. Herní plán zůstává stejný, tj. každý pátek se utkají 3 družstva mezi sebou, dle rozpisu, který bude upřesněn podle počtu zúčastněných týmů.

Prosíme týmy, které mají zájem se účastnit letošního ročníku OVL, aby se registrovaly na e-mailu: jan.pavelek@gnj.cz, případně telefonicky a to nejpozději do  pátku 27. 9. 2019.  Po tomto datu budou stanoveny rozpisy zápasů.

Kontakt na organizátory:

Jan Pavelek - 702 027 890, Jiří Zapletal - 731 865 526.

Poslední prázdninový volejbalový turnaj!

Zveme všechny na prázdninový kloboučkový turnaj, který se bude konat 31.8.2019 od 8:00 hodin na volejbalových antukových kurtech TJ Odry. Zápisné za účastníka je 50 Kč, drobné občerstvení, pivo i buřty budou zajištěny.

Fanoušci

Máme rádi hlučné publikum!!!

Pokud máte rádi volejbal, srdečně Vás zveme na naše domácí zápasy.

Budeme rádi, když nám pomůžete vytvořit skvělou volejbalovou atmosféru! Na oplátku se budeme snažit Vás volejbalem bavit!!!

„Fandícími prostředky“ Vás vybavíme na místě!

Srdečně Vás zvou hráči volejbalového oddílu.