FINÁLOVÝ TURNAJ OVL 2017/18

Zdravíme všechny účastníky OVL.

Finálový turnaj tohoto ročníku se odehraje 7.4. 2018 od 12:00 hodin v městské sportovní hale.
Těšíme se na pohodový průběh turnaje!

Tradiční "Štěpánský turnaj"

Všichni příznivci volejbalu jsou zváni na tradiční vánoční turnaj

datum?  jak jinak než 26.12.2017
kdy?      v 10:00
kde?      standardně v tělocvičně ZŠ Pohořská

ODERSKÁ LIGA 2017/18

Vážení volejbaloví přátelé. V odkazu "Oderská liga" prosím najděte vložená pravidla pro průběh letošního ročníku a také rozpis zápasů! Těšíme se na bezproblémový průběh soutěže!

DĚKOVNÝ LIST Jindřichu Kuncovi

17.01.2010 | DĚKOVNÝ LIST Jindřichu Kuncovi

Za dlouholeté působení v oblasti rozvoje Moravskoslezského volejbalu jako funkcionář volejbalového klubu v Odrách a jako rozhodčí Moravskoslezského volejbalového svazu dostal "NÁŠ" Jindra Kunc děkovný list od krajského volejbalového svazu. K poděkování se připojujeme a doufáme, že bude v "provolejbalové" činnosti ještě dlouho pokračovat, minimálně jako velký fanoušek a hlavní fotograf...
Příloha: 1.pdf | |
Vánoční turnaj v Novém Jičíně 2009

19.12.2009 | Vánoční turnaj v Novém Jičíně 2009

V sobotu 19.12.2009 se kluci z Oder a Vítkova zúčastnili tradičního vánočního turnaje v Novém Jičíně. S bilancí čtyř výher a jedné prohry skončili na druhém místě, když podlehli pouze družstvu Morávky.

26.09.2009 | Loučení s antukou

V sobotu 26.9. 2009 jsme se sešli na kurtech, abychom důstojně zakončili antukovou sezónu 2009. Počasí bylo objednáno na jedničku, takže jsme si to patřičně užili, přestože se nás sešlo pouze deset. Na druhou stranu, aspoň na nás zbylo více té výborné sekané... Výsledky deblového turnaje sice nebyly tuto sobotu tím nejdůležitějším, ale najdete je v příloze. GRATULUJEME Vlastíkovi k historicky prvnímu vítězství v tomto tradičním turnaji!!!
Příloha: vysledky vysledky.pdf |
Malý výlet na kolech

20.07.2009 | Malý výlet na kolech

...jediná ženská účastnice výletu na kolech se rozhodla s Vámi podělit o své dojmy. A jelikož se toho zhostila se svým typickým humorem, přeju všem příjemnou zábavu při čtení přiložených řádků... Atmosféru výletu dokreslují fotografie uložené v sekci "Fotogalerie".
Příloha: reportáž maly vylet na kolech.pdf |
Družstvo žen bojovalo o postup do II. ligy

27.04.2009 | Družstvo žen bojovalo o postup do II. ligy

Po velmi úspěšné sezóně, kdy se našemu týmu podařilo vyhrát Krajský přebor I. třídy, jsme se rozhodly, že zkusíme vybojovat postup do II ligy.
Příloha: reportáž reportaz Zbaraz.pdf |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14