Nový kurt pro bíčvolejbal

Město Odry vyhovělo žádosti výboru volejbalového oddílu a buduje náhradou jednoho antukového kurtu, kurt pískový. Hotovo bude snad začátkem června 2022.

Poslední domácí zápas mužů v sobotu 12.3.

Sezóna 21/22 se chýlí ke konci a rádi bychom Vás touto formou pozvali na poslední zápas mužů v sobotu 12.3. od 10:00.
Přijďte si s námi užít dobrý volejbal a fanouškovskou atmosféru!

Zrešení "Štěpánského turnaje"

S lítostí Vám oznamujeme, že vzhledem k aktuální covidové situaci se letos neuskuteční tradiční volejbalové setkání 26.12.

Věříme, že si vše příští rok vynahradíme.

Sobotáři

Nejen naše soutěžní družstva tvoří zdravé jádro volejbalového oddílu. Často přijde vhod vyměnit zápasové napětí a strach o výsledek za pohodovou hru. Proto se pravidelně v sobotu v 17 hodin schází „banda“ lidí, pro které je volejbal srdeční záležitostí, aby si hru prostě užili. V létě využíváme příjemného prostředí volejbalových kurtů, v zimě se „schováváme“ v naší domovské tělocvičně na ZŠ Pohořské.

Víte snad o lepší relaxaci, než jít si v sobotu zahrát volejbal, zasmát se, pořádně se zapotit a eventuelně si udělat chuť na dobré pivo?