!!! Velká narozeninová párty !!!

Většina z Vás tuší, že tento rok je plodný na kulaté narozeninové oslavence.

Z jejich pověření Vás tímto zveme na "slezinu" devíti oslavenců a jejich hostů!
kdy? 22.6.2019 od 13:00
kde? antukové kurty TJ Odry

Heslo oslavenců:
Kdo přijde, přijde - kdo nepřijde – neodejde

"PRVNÍ JARNÍ"

Kurty jsou nachystány na novou sezónu a proto Vás tímto všechny zveme na letošní "prvomájovou akci".
Začínáme ve středu 1.5. od 13:00 na antukových kurtech TJ Odry.

Finálový turnaj OVL 2018/19

Zveme všechny příznivce a fanoušky volejbalu na finálový turnaj Oderské volejbalové ligy 2018/19. Znovu se odehrají všechny zápasy podle stanoveného časového harmonogramu dne 6.4.2019 v městské sportovní hale. Pravidla a rozpisy najdete v přílohách.

Těšíme se na pohodový průběh turnaje!

Sobotáři

Nejen naše soutěžní družstva tvoří zdravé jádro volejbalového oddílu. Často přijde vhod vyměnit zápasové napětí a strach o výsledek za pohodovou hru. Proto se pravidelně v sobotu v 17 hodin schází „banda“ lidí, pro které je volejbal srdeční záležitostí, aby si hru prostě užili. V létě využíváme příjemného prostředí volejbalových kurtů, v zimě se „schováváme“ v naší domovské tělocvičně na ZŠ Pohořské.

Víte snad o lepší relaxaci, než jít si v sobotu zahrát volejbal, zasmát se, pořádně se zapotit a eventuelně si udělat chuť na dobré pivo?